Zakázky na "instalatérské práce praha", stránka 10

Nalezeno 1 802 zakázek.

Zobrazena stránka 10 z 226

Instalatérské práce praha

Instalatérské práce jsou práce jako výměny spotřebních ventilů, výměny přívodních hadiček, výměny umyvadlových sifonů, montáže záchodových mís či výměny nástěnných baterií. Prohlédněte si nabídky a poptávky instalatérských prací v Praze a okolí.

instalatérské práce praha
vytvořeno nedávno

Matěj B., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Spolupráci se společnostmi/řemeslníky na malířské a řemeslnické práce

Malířské, řemeslnické práce
Popis:
- jsme společnost zabývající se správou pronájmů
- aktuálně máme v portfoliu nižší stovky bytů a každý měsíc nám jich desítky přibývají
- o byty v průběhu času pečujeme a nejčastěji řešíme řešíme výmalbu, drobné úpravy, běžnou údržbu, zapojení spotřebičů, instalatérské práce apod.
- aktuálně jsme ve fázi výběrového řízení, jehož cílem je navázat spolupráci se společnostmi/řemeslníky, kteří za nás zastanou běžné technické úkony
- je pro nás důležitá kvalita služeb, časová flexibilita, spolehlivost ale rovněž smysluplný cenový model spolupráce
Rozsah:
- v tuto chvíli by se jednalo pravidelně o jednotky úkonů měsíčně, nárazově však může jít o desítky
Lokalita:
- Praha

Prachař, Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Výměnu sprchové vaničky v koupelně, 2 m2

Instalatérské práce
Popis:
- sháním výměnu sprchové vaničky v koupelně
Rozměr:
- jedná se s koupelnu 2 m2, kde je rohová sprchová vanička
Specifikace:
- deinstalace staré vaničky vč. skla sprchového koutu
- začištění prostoru a instalace nové vaničky vč nové skla sprchového koutu
- instalace keramického obložení ve spodní části vaničky
- respektive mezi podlahou koupelny a vaničkou, která je vynesena na nožičkách do výšky z důvodu sifonu, viz příloha
Lokalita:
- Praha 2

Pavel D., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Zednické, sádrokartonářské, betonářské, instalatérské a pomocné práce na stavbě řadových domků

Stavební firmu
Popis:
- hledám výpomoc pro naši firmu při realizaci jednoduchých malých řadových domků v okolí Prahy
- zejmána zednické, sádrokartonářské, betonářské, instalatérské a pomocné práce na stavbě
- jedná se větší počet domků, hledáme skupiny, menší stavební firmy od deseti osob
- viz příloha
Lokalita:
- Praha - západ, Praha - východ, hl.m. Praha

Kontakt prosím výhradně přes e-mail.

Olga H., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Instalatérské práce ve dvou koupelnách, celkem 30 m2

Popis:
- instalatérské práce ve dvou koupelnách
- rozvody, vody a odpad
Plocha:
- celkem 30 m2 (každá koupelna má 15 m2)
Lokalita:
- Praha 1

Eva O., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Instalaci bojleru, baterií, umyvadla a sprchového koutu

Rozsah:
- připojení el. bojleru Ariston
- sprchovou a umyvadlovou baterii, zrcadlo
- umyvadlo se skříňkou, závěsné WC
- sprchový kout třístěnný
Lokalita:
- Praha 2

Milena Rykrova H., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Renovaci vany, 1 ks

Popis:
- mám zájem o renovaci vany
Počet:
- 1 ks
Lokalita:
- Praha

Vendula G., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Technické práce v hotelu, dlouhodobá spolupráce

Technické práce
Popis:
- hledáme hotelového technika
- technické práce v hotelu na dlouhodobou spolupraci, platba hodinově, 150 Kč/hod, částečný pracovní úvazek
Náplň práce:
- pravidelná údržba hotelových pokojů a chodeb
- zajištění technického chodu hotelu
Požadujeme:
- flexibiltu, spolehlivost, příjemné vystupování, bezúhonnost, vysoké pracovní nasazení
- manuální zručnost, praxe v hotelovém provozu výhodou
- znalost instalatérských a elektrických systémů, dodávek energií, vody a plynu
- manuální zručnost na veškeré technické práce (stavební, elektro, instalatérské)
- ochota být v pohotovosti na telefonu
Nabízíme:
- zázemí dobře fungujícího hotelu
- odpovídající platové ohodnocení
- flexibilní pracovní doba
Lokalita:
- Praha 1

LUBOMÍR D., Praha (Hlavní město Praha) má pro Vás zakázku na

Kompletní rekonstrukce WC, do 2,5 m2

Stavební a instalatérské práce
Popis:
- kompletní rekonstrukce WC
- včetně dodání sanity, obkladů a dlažby
Rozsah:
- nutná osobní schůzka pro vytvoření nabídky
- 1 WC do 2,5 m2
Lokalita:
- Praha 1, Malá Strana
Termín:
- dle dohody